Жіночий портал Happy Lady.in.ua Значення татуювання павук

Значення татуювання павук

Значення татуювання павук

Павуків прийнято вважати неприємними, мерзенними і страхітливими комахами. Але, проте, поряд з негативами також добре відомі і позитивні риси і символи, що характеризують цю тварину.
У загальному випадку значення татуювання павука ілюструє доскональність і ретельність, акуратність і скритність, скромність і практичність, магію, креативність та творчі здібності. Іноді його сприймають як символ розвитку, руху вперед, любові до життя і віри в удачу.
У павука вісім ніг, тому він є символом нескінченності, гармонії і циклічність життя. Часто його вісім ніг об’єднують вісім сторін світу і звеличують павука як володаря світу і людських доль. Якщо павук зображений, спускається на павутині, він вважається символом успіху і багатства. За однією з біблійних історій, павуки врятували життя маленького Ісуса Христа, тому в християнстві ставлення до цих тварин більше позитивне. У Стародавньому Римі павук вважався символом проникливості і доброї долі, був талісманом радості та благополуччя.
В одному з грецьких міфів розповідається про прекрасну діву Арахне, яка була настільки хороша в тканинах, що їй позаздрила сама Афродіта. З волі богині Арахна покінчив із собою, але після каяття Афродіта воскресила її в образі павука, подарувавши їй можливість ткати свої тканини вічно. Павук є символом рівноваги, родючості і гармонії, часто зображується як старий мудрець-учитель. Не рідко в міфології зустрічаються мотиви хитрості павука, які іноді переплітаються з його жорстокістю.
Негативний значення образу павука виходить з чорної і білої магії, там часто використовуються амулети з павукової символіки. Так само відомі образи павуків-перевертнів і павуків-чаклунів.
У Європі павуки часто вважалися символом страху й ненависті, в середні століття вони стали одним із способів поширення чуми.
Зображення самої павутини теж несе в собі не малу смислове навантаження. У багатьох міфах вона виступає як рятівної дороговказною нитки, або нитки людського життя. В Індії павутина символ «майа» (ілюзії) він пов’язаний з фатальністю і крихкістю людського буття. У Єгипті павутина також символізувала долю, в індуїзмі – космічний порядок. У деяких племен Океанії павука шанували як творця всесвіту, аборигени Австралії теж поклонялися павуку як героєві. Японці вірили, що жінки-павуки заманюють у пастки мандрівників.
У тюремному світі татуювання із зображенням павука наносять расисти і злодії. Павук на павутині часто зустрічається у наркоманів, без павутини – у кишенькових злодіїв. Не рідко укладені наносили собі по колу павутини за кожен рік, проведений на зоні.
Павуки дуже поширені і різноманітні тварини, вони можуть бути мирними і беззахисними, а можуть і вбивати людей своїми смертельними укусами. Тому і значення тату павука настільки багате і різноманітне.

Читайте також інші жіночі поради для краси, дієти, фітнес, відпочинок, в’язання, кулінарія, рецепти, випічка, салати, напитки:


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/filib142/domains/happylady.in.ua/public_html/wp-content/themes/happy lady/single.php on line 22


Ваш отзыв