Жіночий портал Happy Lady.in.ua Значення татуювання кобра

Значення татуювання кобра

Значення татуювання кобра

З усіх отруйних змій кобра виділяється особливим ставленням до себе, в багатьох культурах її вважають найнебезпечнішою і самої священною. Загальне значення татуювання кобри виражається рядом таких символів: небезпека, влада, мудрість, відродження і родючість, милість і підлість.
У Стародавньому Єгипті кобру асоціювали з загробним світом: в гробниці Тутанхамона була знайдена кобра, що служила символом захисту померлого фараона. Також змії добре відомі тим, що їх використовувала для вбивства і лікування Клеопатра. Королівська кобра з розпущеним капюшоном «Уто» завжди зображувалася на короні фараона. І вважалася завжди палаючим і всевидячим оком бога сонця – Ра. Її малювали на стінах храмів, як знак сили і влади, люди ставилися до кобру завжди з побоюванням і наділяли її здатністю віднімати або зберігати життя.
В Індії кобра з давніх часів вважається одним з найбільш священних тварин, і є символом суверенної влади. Побачити кобру поблизу завжди вважалося хорошою ознакою, адже ці змії є хорошими винищувачами гризунів. З індійської міфології також добре відома чарівна кобра – Нага, яка охороняла великі скарби в покинутому храмі.
У буддійської релігії цю змію вважають захисницею або берегинею. В одному з буддійських міфів розповідається про кобру, яка вкривала своїм капюшоном сплячого Будду від сонячних променів. Також в буддизмі кобру вважають символом інстинкту. А в культурі Камбоджі відома семиголова кобра – символ веселки, знак з’єднання між землею і небом.
Найотрутніша і страхітлива з усіх видів кобр – Королівська Кобра. Вона вражає споглядають її людей небезпечної грацією і лютою красою, викликає захоплення і залякування. Значення тату кобри з роздутим капюшоном і відкритою пащею висловлює велику небезпеку, закликає завжди бути напоготові. Таке татуювання може означати смерть, або бути постійним нагадуванням про прийдешню кончину.
Не можна не згадати про унікальну здатність змії до омолодження (скидання шкіри). Тому значення татуювання кобра часто сприймається як символ безсмертя або оновлення життя. Як жіночий символ її приймають за покровительку материнства і родючості.
Тату кобра часто символізує небезпеку, але в той же час це натяк на сексуальність і жіночу, зміїну граціозність. Тому що змія, зокрема кобра, це майстриня, тварина, що штовхає людей на пороки. Кобра добре відома як безжалісний убивця і одночасно як визнана цілителька.
Виходячи з усього вище сказаного, можна зрозуміти, чому і сьогодні до цієї отруйної красуні не вгасає інтерес у людей мистецтва тату, та й загалом.

Читайте також інші жіночі поради для краси, дієти, фітнес, відпочинок, в’язання, кулінарія, рецепти, випічка, салати, напитки:


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/filib142/domains/happylady.in.ua/public_html/wp-content/themes/happy lady/single.php on line 22


Ваш отзыв