Жіночий портал Happy Lady.in.ua Значення татуювання кішка

Значення татуювання кішкаЗначення татуювання кішка має дуже багату і цікаву передісторію. Зображення кішки дуже популярно і шановане було як у часи древнє, так і сьогодні. Образ кішки вже багато століть зберігає своє різноманіття. Він поєднує в собі дуже багато різноманітних символів, іноді навіть і несумісних, бо кожна з існуючих чи культур дає образу кішки своє значення і особливого забарвлення.

Найбільш шанованим образ кішки був в стародавньому Єгипті. Вона була представником жіночого начала і символом родючості та материнства, а також виступала берегинею місяця. У єгипетській «Книзі мертвих» кішка виступала переможницею зла, тому багато богині зображувалися наполовину або повністю у вигляді кішки. Крім цього в стародавньому Єгипті кішки цінувалися як коштовності, їх експорт був заборонений, за вбивство кішки покаранням була смертна кара. Але з часом культ кішки серед єгиптян згасав, і в підсумку поклоніння кішкам було заборонено, трапилося це приблизно в 400 г до н. е.

Також священною ця тварина була в Таїланді – ілюстрацією цього є знаменитий сіамський кіт. У культурі Китаю і Японії кішки були втіленням добра і улюбленими домашніми тваринами. В індійському буддизмі кішки охороняли храми.

У Європі в різні періоди ставлення до цих тварин було різним. Добре відомий образ норвезької богині любові і краси, її колісниця була запряжена двома кішками. У деяких країнах кішку навпаки призирали за зв’язок з окультними науками і відьмами, була символом невезіння та забобони. У роки середньовіччя католицька церква навіть закликала до знищення цих тварин, вони спалювалися на вогнищах разом з людьми, обвинуваченими в занятті чаклунством. Але після епідемії чуми, що прокотилася Європою в 14 столітті, через великої кількості щурів кішки стали повертатися, і ставлення до них поліпшилося.

У моряків кішка була символом удачі, її приймали на борт, як цінного члена екіпажу. У кожному разі, кішки в усі часи викликали до себе особливе ставлення серед всіх домашніх тварин. Цей факт підтверджують багато легенди, історії і культи, пов’язані з ними, які виникли у різних народів в різний час.

Кішка привертає велику увагу завдяки своїм неповторним якостям: спритності, незалежності, швидкості, гострого слуху і погляду, скритності і загадковості. Трохи пізніше кішка стала символом краси і грації в сучасності, а також жіночності та загадковості.

З появою мистецтва татуювання кішка стало постійним і популярним для тату. Кішка, значення образу якої формувалося і насичувалося сторіччями, є ідеальним символом для натільних малюнків, і дуже активно використовується в особливості жінками.

Читайте також інші жіночі поради для краси, дієти, фітнес, відпочинок, в’язання, кулінарія, рецепти, випічка, салати, напитки:


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/filib142/domains/happylady.in.ua/public_html/wp-content/themes/happy lady/single.php on line 22


Ваш отзыв