Жіночий портал Happy Lady.in.ua Значення татуювання дракон

Значення татуювання дракон

Значення татуювання дракон

Дракон є одним з найбільш відомих, популярних і шанованих міфологічних істот у світі. Відбиток цього образу можна знайти в культурі та міфології багатьох народів Азії і Європи. Звідси і популярна татуювання дракон, значення для якої можна знайти в цих самих культурах і міфологіях.
Татуювання дракона в сучасному осмисленні є класичною, звичної тату як серед чоловіків, так і серед жінок. Сам образ дракона прийшов до нас з сходу, а конкретніше з культур Японії та Китаю.
Тату із зображенням дракона символізує благородство, загадковість, силу і магію, здатність виходити за межі можливого, а так само завзятість, вірність і красу. Драконів зображували по-різному, але у всіх культурах всіх народів вони завжди були мудрими, з цього, дракон часто втілює велику мудрість.
Таке татуювання часто використовується як символ влади і сили. Татуювання з зображенням драконів наносилися на спину, уздовж хребта, всім імператорам Китаю та їхнім дружинам, тобто, значення татуювання дракон на зоні спини тісно пов’язане з основним атрибутом імператорської влади. Так само, він завжди втілював магічні і духовні якості. Згідно з китайським гороскопом, людина, народжена під знаком дракона, буде лідером в житті.
Дракони в традиціях і міфах народів Далекого Сходу були символами чотирьох стихій природи: землі, води, вогню і повітря. Або чотирьох сторін світу – Сходу, Заходу, Півночі і Півдня.
В буддизмі дракон грав роль захисника Будди і його священних законів. Його зображували на арках храмів і могильних плитах, для захисту душ померлих від злих сил.
У грецькій і римської цивілізації воїни носили на обладунках зображення дракона, як символ терору.
Зображення дракона можна знайти на кораблях вікінгів. У кельтів він був символом суверенної влади і представляв «коло життя», тобто життєвий цикл людини.
На заході образ дракона в більшості випадків виступав у ролі злої сили, яку необхідно перемогти. Всім відоме зображення святого Георгія, який перемагає дракона. На Русі теж був відомий образ дракона – під ім`ям Змія Горинича.
У загальному випадку дракони не є ні добром, ні злом, вони просто представляють сили природи, які можуть бувати як добрими і благородними, так і жорстокими. По цьому, значення цієї тату має неоднозначне: він може одночасно бути символом землі, неба, води і підземного світу.

Читайте також інші жіночі поради для краси, дієти, фітнес, відпочинок, в’язання, кулінарія, рецепти, випічка, салати, напитки:


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/filib142/domains/happylady.in.ua/public_html/wp-content/themes/happy lady/single.php on line 22


Ваш отзыв