Жіночий портал Happy Lady.in.ua Вино “Ізабелла”

Вино - ІзабеллаВино «Ізабелла», рецепт якого пропонується, отримало свою назву від однойменного сорту винограду. Хоча професійні винороби невисокої думки про достоїнства «Ізабелли», в домашньому виноробстві рецепт вина з винограду «Ізабелла» залишається затребуваним завдяки доступності сировини і традиційної популярності цього напою.
Для приготування вина «Ізабелла» необхідно:
– виноград «Ізабелла» 8 кг
– вода 10 л
– цукор 1 кг
Як приготувати вино з винограду «Ізабелла»? Послідовність наступна. Зваріть сироп з води і цукру, охолодіть його. Після того як сироп охолоне, залийте ним попередньо розім’ятий виноград. Бажано вилити це в якусь велику банку (так буде видно, що відбувається з вмістом). Поставте банку в тепле місце, попередньо зробивши водяний затвор. Після того, як вино перебродило, відокремте молоде вино від осаду, що утворився в ньому (найпростіший спосіб – за допомогою марлі), і поставте бродити вдруге. У цей період бульбашки газу будуть виділятися слабо, а в кінці зовсім зникнуть. Коли бродіння закінчиться, розливайте вино по пляшках. Проціджування необхідно, для того щоб відокремити вино від осаду, в якому багато різних нерозчинних частинок, які легко загнивають і надають вину особливий присмак, а то й зовсім псують його.

Читайте також інші жіночі поради для краси, дієти, фітнес, відпочинок, в’язання, кулінарія, рецепти, випічка, салати, напитки:


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/filib142/domains/happylady.in.ua/public_html/wp-content/themes/happy lady/single.php on line 22


Ваш отзыв